Wirtualny psychoterapeuta

W celu dokonania zamówienia sesji terapeutycznej:

  1. Wyślij tytuł sesji, którą wybrałeś na adres poczta@pracowniapersonalna.eu
  2. Dokonaj wpłaty na konto firmy, którego numer znajduje się na w zakładce Kontakt.
  3. Po dokonaniu wpłaty sesja zostanie wysłana na adres e-meilowy, z którego przyszło zamówienie.

Jak realizować marzenia i osiągać cele?

Każdy z nas ma marzenia. Towarzyszą nam już od dzieciństwa. Niektóre z nich realizujemy, a niektóre zawsze zostają tylko w naszej głowie. Zdarza się czasem, że marzenie wydaje nam się tak niedościgłe i tak dalekie, że męczące może dla nas być nawet myślenie o jego realizacji. Jeśli jednak marzenie zamienimy w cel, który będzie tak postawiony, że będzie nas motywował, a nie demotywował, nasze szanse wzrastają.

Czytaj dalej…

Cena: 119 zł

Jak zneutralizować swój życiowy problem i nauczyć się nim kierować?

Każdy z nas ma w swoim życiu moment, w którym doskwiera mu problem, wydający się niemal nie do rozwiązania. Może nam się tak wydawać dlatego, że trudno nam spojrzeć na niego i kilku perspektyw. Zobaczyć jak problem wkradł się w nasze życie, jakie nasze działania go wzmacniają, w jakim obszarze naszego życia lubimy go, a w jakim nam przeszkadza? Taka wiedza może nam się przydać, by nauczyć się nie tylko wpływać na problem, ale także nim kierować.

Czytaj dalej…

Cena: 119 zł

Jak zmienić wadę w neutralną cechę?

Czy zdarza Ci się, że pewna część Ciebie wydaje się Tobie zupełnie nie pasująca do reszty? Innymi słowy, czy czujesz, że jakiś rodzaj Twojego zachowania burzy Twój świat, przeszkadza Ci w życiu codziennym, w pracy, czy w życiu rodzinnym i chciałabyś/chciałbyś to zmienić, a nie wiesz jak?

Czytaj dalej…

Cena: 119 zł